RSS

Apie mane

Sveiki atvykę į mano elektroninę erdvę !!!

Jūsų dėmesiui joje aš talpinsiu savo pamąstymus tiek asmeniškai man duotuoju laikotarpiu rūpimomis, tiek šiai dienai daugeliui žmonių aktualiomis investavimo/ekonomikos temomis, o įrašų struktūrą dažniausiai mėginsiu spausti į analitinio pobūdžio rėmus ir kiekvieną savo nuomonę stengsiuosi pagrįsti faktais bei skaičiais. Tiesiog nenoriu palikti jums daug erdvės savitiems įrašų interpretavimams :)

Visą savo laisvą laiką skiriu kasdieniai verslo, ekonomikos ir politikos aktualijų apžvalgai, ko pasekoje bandau atrinkti grūdus nuo pelų ir sudėlioti mano akimis teisingą esamos padėties dėlionę. Tai jau neatsiejama gyvenimo dalis ir nepajėgiu įsivaizduoti dienotvarkės be to. O ar paminėtos dėlionės neiškraipo tikrovės vaizdo bei ar joms netrūksta kokių nors sudedamųjų sužinosite paskaitę įrašus.

Pamenu kaip vienas protingas žmogus ir įdomus pašnekovas pasakė, kad įdomias mintis reikia kažkam papasakoti arba kažkur įamžinti, kitaip jos bus mažai ko vertos. Turbūt tai ir buvo viena esminių paskatų, paskatinusių sukurti šį tinklaraštį. Tikiuosi įrašuose į lankas nenugrybausiu ir juos tikrai bus galima priskirti prie įdomių minčių.

Kaip bebūtų lauksiu jūsų komentaruose, kadangi į orakulo ar visažinio titulą nepretenduoju ir nekantriai lauksiu pastabų, patarimų, kritikos ar šiaip nuomonės išreiškimo.

Susitiksime komentaruose ;)

Su manimi galite susisiekti šiais kontaktais:

Kontakt. tel. nr.: +37062070351

El. paštas: m.kasinskij@pamastymai.lt

Google+ : https://plus.google.com/u/0/103297555445468716528/posts

Apie mane, 10.0 out of 10 based on 7 ratings
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos